Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Kočárky > Kombinované a hluboké kočárky >

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt zobrazit galerii
hodnocení produktu (2)
     

Cena produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt není známa.

 

Popis produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt: Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt Pro všechny, kdo upřednostňují ne příliš křiklavý design, ale přesto se rádi obklopují hezkými a harmonickými věcmi, tak přesně pro ty je kočárek RIVA AIR. > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt - popis

nahoru

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt Pro všechny, kdo upřednostňují ne příliš křiklavý design, ale přesto se rádi obklopují hezkými a harmonickými věcmi, tak přesně pro ty je kočárek RIVA AIR.

Výrobce Baby Welt

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt - recenze

Hodnocení kočárku Baby Welt Riva Air

Alena Šternerová
28.10.2008 - 22:20:26

S nadšení jsme si zakoupili tento kočárek. Nový byl velice krásný.Měl tmavě hnědou barvu.Po dvouměsíčním používání jsme byli zděšeni.Místo tmavě hnědého kočárku jsme měli a dodnes máme zelenou hrůzu.Kočárek jsme se pokusili reklamovat, ale bohužel neúspěšně.Výrobce má v reklamačním listu, že na vyšisování kočárku se nevztahuje reklamace. Souhlasím, že kočárek vyšisuje,ale ne po tak krátké době a v takové míře.Přáli jsme si nový kočárek, ne bazarový.Teď chceme vyjmout tašku a posadit dítě do sedačky.Ve chvíli, kdy nasadíme nánožník a ostatní nové příslušenství k sedačce,vypadá to, jako kdybychom kočárek přivezli ze smetiště.Zdůrazňuji, že kočárek nevyšisoval, ale doslova změnil barvu z hnědé na zelenou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sportovní kočárky nebo Sourozenecké kočárky, Příslušenství ke kočárkům, Kočárky - tříkolky.

Nejlevnější Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt akční ceny - Levné Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kombinované a hluboké kočárky.


;