Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt

Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt zobrazit galerii
hodnocení produktu (2)
     

Cena produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt není známa.

 

Popis produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt: Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt Pro všechny, kdo upřednostňují ne příliš křiklavý design, ale přesto se rádi obklopují hezkými a harmonickými věcmi, tak přesně pro ty je kočárek RIVA AIR. > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Hodnocení kočárku Baby Welt Riva Air

Alena Šternerová
28.10.2008 - 22:20:26

S nadšení jsme si zakoupili tento kočárek. Nový byl velice krásný.Měl tmavě hnědou barvu.Po dvouměsíčním používání jsme byli zděšeni.Místo tmavě hnědého kočárku jsme měli a dodnes máme zelenou hrůzu.Kočárek jsme se pokusili reklamovat, ale bohužel neúspěšně.Výrobce má v reklamačním listu, že na vyšisování kočárku se nevztahuje reklamace. Souhlasím, že kočárek vyšisuje,ale ne po tak krátké době a v takové míře.Přáli jsme si nový kočárek, ne bazarový.Teď chceme vyjmout tašku a posadit dítě do sedačky.Ve chvíli, kdy nasadíme nánožník a ostatní nové příslušenství k sedačce,vypadá to, jako kdybychom kočárek přivezli ze smetiště.Zdůrazňuji, že kočárek nevyšisoval, ale doslova změnil barvu z hnědé na zelenou.

Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (0)   Ne (0)
Komentáře:
Petra: Jo,jo....koupila jsem si ho s nadšením v červenci 2009 a po dvou měsících barva-fialová se změnila na cosi-děsného...úplně stejné zkušenosti jako pisatelka přede mnou, byť s časovým odstupem 2let...Taky se chci pokusit o reklamaci, ale když čtu zkušenosti, tak se mi do toho ani nechce. jinak je kočárek po roce užívání velice stabilní-funkční...ach ta barva!!!!
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi
;