Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt

Cena produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt není známa.

 

Popis produktu Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt: Riva Air kombinovaný kočárek Baby Welt Pro všechny, kdo upřednostňují ne příliš křiklavý design, ale přesto se rádi obklopují hezkými a harmonickými věcmi, tak přesně pro ty je kočárek RIVA AIR. > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Hodnocení kočárku Baby Welt Riva Air

Alena Šternerová
28.10.2008 - 22:20:26

S nadšení jsme si zakoupili tento kočárek. Nový byl velice krásný.Měl tmavě hnědou barvu.Po dvouměsíčním používání jsme byli zděšeni.Místo tmavě hnědého kočárku jsme měli a dodnes máme zelenou hrůzu.Kočárek jsme se pokusili reklamovat, ale bohužel neúspěšně.Výrobce má v reklamačním listu, že na vyšisování kočárku se nevztahuje reklamace. Souhlasím, že kočárek vyšisuje,ale ne po tak krátké době a v takové míře.Přáli jsme si nový kočárek, ne bazarový.Teď chceme vyjmout tašku a posadit dítě do sedačky.Ve chvíli, kdy nasadíme nánožník a ostatní nové příslušenství k sedačce,vypadá to, jako kdybychom kočárek přivezli ze smetiště.Zdůrazňuji, že kočárek nevyšisoval, ale doslova změnil barvu z hnědé na zelenou.

Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (0)   Ne (0)
Komentáře:
Petra: Jo,jo....koupila jsem si ho s nadšením v červenci 2009 a po dvou měsících barva-fialová se změnila na cosi-děsného...úplně stejné zkušenosti jako pisatelka přede mnou, byť s časovým odstupem 2let...Taky se chci pokusit o reklamaci, ale když čtu zkušenosti, tak se mi do toho ani nechce. jinak je kočárek po roce užívání velice stabilní-funkční...ach ta barva!!!!
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi